• Wpisów: 19
  • Średnio co: 54 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 12:35
  • Licznik odwiedzin: 8 754 / 1098 dni
 
paulina098
 
.paulina: Cześć  !
Dzisiaj chciałabym poruszyć temat biustu , odpowiadając jednocześnie na pytanie :
Małe piersi , duży problem ?
Odpowiedź brzmi nie.
Każda z nas ma jakieś kompleksy. Jednak z waszych wiadomości wnioskuję że największym kompleksem i problemem jest biust. A dokładnie mały biust.  Zadaję sobie pytanie , dlaczego macie być smutne i zdołowane i dlaczego macie siebie nie akceptować skoro to są tylko cycki. Tłuszcz. Małe piersi też mogą być piękne. Sama jestem posiadaczką bardzo małego biustu i owszem przyznaję się że miałam kompleksy z tego powodu , ale wiecie co ? - Mam to w dupie. Największy problem tkwi w mężczyznach.  Moim zdaniem  jeżeli facetowi na Tobie zależy to nie będzie go interesował Twój biust , ale sama Ty. To nie cycki zrobią mu rano śniadanie i to nie cycki go kochają tylko Wy. Warto zaakceptować siebie. Tak zostałyśmy stworzone i nie mamy na to wpływu. Oczywiście możemy zrobić operację , ale po co ?  Myślę że dużo lepiej mogłybyśmy zainwestować te tysiące niż wydawać je na kawałek silikonu. Pokazujmy to co piękne , a ukrywajmy to czego nie akceptujemy. Spójrzcie ile gwiazd ma mały biust , modelki. Są to osoby występujące publicznie , które zarabiają miliony i takich operacji mogłyby zrobić sobie już z dziesięć , ale nie robią. Duży biust wcale nie jest taki fajny. Może i wygląda , ale pomyślcie jak ciężkie jest bieganie dla takiej kobiety , kupienie choćby kurtki , której nie mogą dopiąć. Takie kobiety nie mogą sobie już pozwolić na kupienie pięknego koronkowego stanika , mają również problemy z kręgosłupem.  Duże nie znaczy piękne.
Pozwólmy by nasze ciało było naturalne , a uwierzcie mi że na pewno znajdziecie chłopaka , który was zaakceptuje , bo taki który namawia was do operacji lub do zmiany czegokolwiek nie jest was warty.
Dajcie znać co Wy sądzicie na ten temat. Czy  sądzicie że właśnie głównie mężczyźni przyczyniają się do tego że kobiety są tak bardzo zakompleksione , czy to raczej siedzi w naszych psychikach. Jestem ciekawa Waszego zdania. Czekam na komentarze ;*

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego